Flaga TWG w SP 39

Sportowa piosenka w wykonaniu uczniów klas 1-3 rozpoczęła uroczystości na sali gimnastycznej. Po występach dzieci zaprezentowali się uczniowie trenujący sztuki walki taekwondo oraz roztańczone maluchy. Po krótkich pokazach nastąpiła  część oficjalna- poczet sztandarowy naszej szkoły przejął flagę TWG od studentów Wyższej Szkoły Handlowej. Głos zabrała dyrektor szkoły Grażyna Stachowiak oraz Aneta Rawecka. Zaprezentowano film o tym  interesującym wydarzeniu, dyscyplinach i sportowcach.  Wrocław będzie gościł tę największą w historii Polski imprezę sportową o charakterze multidyscyplinarnym od 20- 30 lipca 2017r.

Po części oficjalnej wszystkie dzieci miały możliwość spróbowania swoich sił w różnych konkurencjach sportowych. Największym zainteresowaniem cieszyło się sumo, unihoc, przeciąganie liny czy kręgle.

Zdjęcia w zakładce Galeria