MISTRZOSTWA WROCŁAWIA CZWÓRBOJU LA IGZRYSK DZIECI

7 i 8 maja 2018r. reprezentanci naszej szkoły wzięli udział w zawodach czwórboju lekkoatletycznego na Stadionie Olimpijskim.

Uczniowie musieli wykazać się umiejętnościami tj. : bieg sprinterski - 60m, skok w dal ze strefy, rzut piłką palantową oraz wytrzymałością (600 m dla dziewcząt i 1000m dla chłopców).

 Miło nam poinformować,że bardzo dobrze poradziła sobie drużyna chłopców zajmując 13 miejsce we Wrocławiu (na 35 startujących reprezentacji szkół). dziewczynki zajęły 28 miejsce (na 33).

Najlepszymi zawodnikami naszych drużyn byli: Mateusz Baczul który zdobył dla drużyny chłopców 194 pkt.(761) oraz Emilia Orzechowska - 153pkt. (620) .

 

                         

Nazwisko

Imię

Rocznik

Szkoła

60 m

Pkt

Skok w dal

Pkt

Piłeczka pal.

Pkt

600 m 

Pkt

Suma Pkt

ŁASKAWIEC 

Agata

2005

SP 39

10,10

46

3,56

39

19,5

23

2:25.8

27

135

SWORNOWSKA

EMILIA

2005

SP 39

10,20

43

3,36

32

18

20

2:36.7

11

106

PAHULICZ

HANNA

2006

SP 39

10,60

33

3,44

35

25,5

35

2:35.2

13

116

ORZECHOWSKA

EMILIA

2006

SP 39

10,00

48

3,22

28

23,5

31

2:15.3

46

153

SWATOWSKA

 KLAUDIA

2005

SP 39

10,50

36

3,16

26

24,5

33

2:33.5

15

110

 

 

 

 

 

0

 

0

 

0

 

0

0

 

 

 

 

 

0

 

0

 

0

 

0

0

 

 

 

 

 

0

 

0

 

0

 

0

0

 

 

 

 

 

0

 

0

 

0

 

0

0

                         
                   

Suma Pkt:

620

LP

  Nazwa Szkoly Suma Punktow
1 SSP46 1380
2 SP16 1243
3 SSP46 II 1138
4 SP36 1077
5 SP 68 1059
6 SSP72 1055
7 SP27 1012
8 SP 50 1003
9 SP118 1002
10 SP45 1001
11 SP 40 958
12 SP 71 958
13 SP 20 952
14 SP 90 934
15 SP 97 923
16 SP 63 921
17 SP113 917
18 SP 64 894
19 SP 74 869
20 SP 80 853
21 SP 51 813
22 SP91 811
23 SP 44 804
24 SP 95 756
25 SP 82 693
26 SP 17 663
27 SP 67 623
28 SP 39 620
29 SP 98 575
30 SP 22 PK II 554
31 SP 22 478
32 SP84 456
33 SP 73

448


 

Nazwisko

Imię

Rocznik

Szkoła

60 m

Pkt

Skok wzwyż

Pkt

Skok w dal

Pkt

Piłeczka pal.

Pkt

1000 m 

Pkt

Suma Pkt

BACZUL

MATEUSZ

2005

SP 39

9,00

54

 

0

3,82

35

47

59

3:38.3

46

194

KONOPKA

MATEUSZ

2006

SP 39

9,60

36

 

0

3,88

37

35

35

4:12.4

15

123

Osipa

Adam

2005

SP 39

10,20

24

 

0

3,55

23

35

35

5:04.5

0

 

Stachnik

Marcel

2005

SP 39

9,70

34

 

0

3,88

37

25

15

4:12.7

15

101

Maćkiewicz

Dawid

2005

SP 39

9,00

54

 

0

4,04

42

35,5

36

3:40.9

43

175

Pahulicz

Wojtek

2005

SP 39

9,20

48

 

0

4,06

43

47,5

60

4:09.2

17

168

 

 

 

 

 

0

 

0

 

0

 

0

 

0

0

 

 

 

 

 

0

 

0

 

0

 

0

 

0

0

 

 

 

 

 

0

 

0

 

0

 

0

 

0

0

                             
                       

Suma Pkt:

761

LP

  Nazwa Szkoly Suma Punktow
1 SSP72 1069
2 SP45 1059
3 Junior 1011
4 SP36 939
5 SP 95 885
6 SP 44 865
7 SP 90 857
8 SSP46 841
9 SP 68 835
10 SP27 811
11 SP113 802
12 SP91 771
13 SP 39 761
14 SP50 729
15 SP 17 720
16 SP 16 706
17 SP 63 671
18 SP 74  652
19 SP 67 650
20 SP 80 650
21 SP 22  646
22 Sp 12 641
23 SP 51 629
24 SP 71 611
25 SP 20 605
26 SP 40 604
27 SP 98 568
28 Iskry 506
29 Sp 97 494
30 SP 64 478
31 SP 22 PK 471
32 SP 22 PK 471
33 SP 82 457
34 SP 73 407
35 SP84 303

 

                        Suma Pkt: 720  


Zdj w zakładce Galeria

  • Stowarzyszenie Nasze Pawłowice i Ramiszów od grudnia 2016 roku wspiera finansowo naszą placówkę