Klasa

8a

Szkoła Podstawowa nr 39 im. Ks. J.Twardowskiego

Wychowawca: Jolanta Sosińska

Plan lekcji


Plan lekcji
Godziny Przedmiot Nauczyciel Sala Dodatkowe Informacje
08:00 - 08:45 biologia Anna Fregiel 21
08:55 - 09:40 historia Wioletta Matok 22
09:50 - 10:35 język polski Dorota Majk 19
10:45 - 11:30 fizyka Barbara Czarnecka 21
11:40 - 12:25 geografia Beata Siewierska 21
12:50 - 13:35 godzina wychowawcza Jolanta Sosińska 9
13:45 - 14:30 język angielski Małgorzata Knast 7
14:40 - 15:25 edb Marta Konarska 22
Plan lekcji
Godziny Przedmiot Nauczyciel Sala Dodatkowe Informacje
08:00 - 08:45 wychowanie fizyczne / grupa Hanna Kubacka-Witasik Sala gimnastyczna
08:55 - 09:40 wychowanie fizyczne / grupa Hanna Kubacka-Witasik Sala gimnastyczna
09:50 - 10:35 język niemiecki Agnieszka Jóźwiak 9
10:45 - 11:30 chemia Irena Kotarska 21
11:40 - 12:25 matematyka Ewa Lis 10
12:50 - 13:35 język polski Dorota Majk 19
13:45 - 14:30 wychowanie fizyczne / grupa Jolanta Sosińska Sala gimnastyczna
14:40 - 15:25 wychowanie fizyczne / grupa Jolanta Sosińska Sala gimnastyczna
Plan lekcji
Godziny Przedmiot Nauczyciel Sala Dodatkowe Informacje
08:00 - 08:45 język angielski Małgorzata Knast 9
08:55 - 09:40 fizyka Barbara Czarnecka 21
09:50 - 10:35 język polski Dorota Majk 19
10:45 - 11:30 język polski Dorota Majk 19
11:40 - 12:25 informatyka Maria Mazur Sala komputerowa 13
12:50 - 13:35 matematyka Ewa Lis 10
Plan lekcji
Godziny Przedmiot Nauczyciel Sala Dodatkowe Informacje
08:00 - 08:45 język angielski Małgorzata Knast 9
08:55 - 09:40 matematyka Ewa Lis 10
09:50 - 10:35 religia Ks. Jacek Hołowacz 21
10:45 - 11:30 wos Wioletta Matok 22
11:40 - 12:25 chemia Irena Kotarska 21
12:50 - 13:35 język polski Dorota Majk 19
13:45 - 14:30 historia Wioletta Matok 22
Plan lekcji
Godziny Przedmiot Nauczyciel Sala Dodatkowe Informacje
08:00 - 08:45 wychowanie fizyczne / grupa Jolanta Sosińska Sala gimnastyczna
08:55 - 09:40 wychowanie fizyczne / grupa Jolanta Sosińska Sala gimnastyczna
09:50 - 10:35 język niemiecki Agnieszka Jóźwiak 7
10:45 - 11:30 matematyka Ewa Lis 10
11:40 - 12:25 religia Ks. Jacek Hołowacz 19
12:50 - 13:35 wos Wioletta Matok 22
13:45 - 14:30 wychowanie fizyczne / grupa Hanna Kubacka-Witasik Sala gimnastyczna
14:40 - 15:25 wychowanie fizyczne / grupa Hanna Kubacka-Witasik Sala gimnastyczna
  • Stowarzyszenie Nasze Pawłowice i Ramiszów od grudnia 2016 roku wspiera finansowo naszą placówkę