Klasa

8b

Szkoła Podstawowa nr 39 im. Ks. J.Twardowskiego

Wychowawca: Małgorzata Wójcik

Plan lekcji


Plan lekcji
Godziny Przedmiot Nauczyciel Sala Dodatkowe Informacje
08:00 - 08:45 informatyka/grupa Maria Mazur Sala komputerowa 13
08:55 - 09:40 język polski Małgorzata Wójcik 21
09:50 - 10:35 historia Wioletta Matok 21
10:45 - 11:30 geografia Beata Siewierska 22
11:40 - 12:25 fizyka Barbara Czarnecka 21
12:50 - 13:35 język angielski Małgorzata Knast 10
13:45 - 14:30 edb 22
14:40 - 15:25 informatyka/grupa Sala komputerowa 13
Plan lekcji
Godziny Przedmiot Nauczyciel Sala Dodatkowe Informacje
08:00 - 08:45 wychowanie fizyczne / grupa Jolanta Sosińska Sala gimnastyczna
08:55 - 09:40 wychowanie fizyczne / grupa Jolanta Sosińska Sala gimnastyczna
09:50 - 10:35 język polski Małgorzata Wójcik 19
10:45 - 11:30 język niemiecki Agnieszka Jóźwiak 9
11:40 - 12:25 chemia Irena Kotarska 21
12:50 - 13:35 matematyka Ewa Lis Sala komputerowa 13
13:45 - 14:30 wychowanie fizyczne / grupa Hanna Kubacka-Witasik Sala gimnastyczna
14:40 - 15:25 wychowanie fizyczne / grupa Sala gimnastyczna
Plan lekcji
Godziny Przedmiot Nauczyciel Sala Dodatkowe Informacje
08:00 - 08:45 fizyka Barbara Czarnecka 21
08:55 - 09:40 język polski Małgorzata Wójcik 19
09:50 - 10:35 język polski 22
10:45 - 11:30 matematyka Ewa Lis 10
11:40 - 12:25 biologia Anna Fregiel 21
12:50 - 13:35 język angielski Małgorzata Knast 9
13:45 - 14:30 wos Wioletta Matok 22
Plan lekcji
Godziny Przedmiot Nauczyciel Sala Dodatkowe Informacje
08:00 - 08:45 język polski Małgorzata Wójcik 19 w 2 sem.matematyka
08:55 - 09:40 język polski Małgorzata Wójcik 19
09:50 - 10:35 matematyka Ewa Lis 10
10:45 - 11:30 chemia Irena Kotarska 21
11:40 - 12:25 historia Wioletta Matok 22
12:50 - 13:35 język angielski Małgorzata Knast 9
13:45 - 14:30 religia 19
14:40 - 15:25 wos Wioletta Matok 22
Plan lekcji
Godziny Przedmiot Nauczyciel Sala Dodatkowe Informacje
08:00 - 08:45 wychowanie fizyczne / grupa Jolanta Sosińska Sala gimnastyczna
08:55 - 09:40 wychowanie fizyczne / grupa Sala gimnastyczna
09:50 - 10:35 matematyka 10
10:45 - 11:30 religia Ks. Jacek Hołowacz 9
11:40 - 12:25 język niemiecki Agnieszka Jóźwiak 7
11:50 - 13:35 godzina wychowawcza Małgorzata Wójcik 19
13:45 - 14:30 wychowanie fizyczne / grupa Hanna Kubacka-Witasik Sala gimnastyczna
14:40 - 15:25 wychowanie fizyczne / grupa Sala gimnastyczna
  • Stowarzyszenie Nasze Pawłowice i Ramiszów od grudnia 2016 roku wspiera finansowo naszą placówkę