Klasa

6

Szkoła Podstawowa nr 39 im. Ks. J.Twardowskiego

Wychowawca: Dorota Majk

Plan lekcji


Plan lekcji
Godziny Przedmiot Nauczyciel Sala Dodatkowe Informacje
08:00 - 08:45 zajęcia komputerowe Maria Mazur Sala komputerowa 13
08:55 - 09:40 język polski Dorota Majk 19
09:50 - 10:35 język polski Dorota Majk 19
10:45 - 11:30 przyroda Anna Fregiel 22
11:40 - 12:25 wychowanie fizyczne Jolanta Sosińska Sala gimnastyczna
12:45 - 13:30 matematyka Ewa Lis 10
13:35 - 14:20 wdż Marta Konarska 19
Plan lekcji
Godziny Przedmiot Nauczyciel Sala Dodatkowe Informacje
08:00 - 08:45 język angielski Justyna Mroczkowska - Kaszuba 10
08:55 - 09:40 wychowanie fizyczne Jolanta Sosińska Sala gimnastyczna
09:50 - 10:35 matematyka Ewa Lis 10
10:45 - 11:30 religia Ks. Jacek Hołowacz 19
11:40 - 12:25 plastyka Małgorzata Szydłak 9
12:45 - 13:30 język polski Dorota Majk 19
Plan lekcji
Godziny Przedmiot Nauczyciel Sala Dodatkowe Informacje
08:00 - 08:45 język polski Dorota Majk 19
08:55 - 09:40 matematyka Ewa Lis 21
09:50 - 10:35 język angielski Justyna Mroczkowska - Kaszuba 9
10:45 - 11:30 przyroda Anna Fregiel 22
11:40 - 12:25 religia Ks. Jacek Hołowacz 9
12:45 - 13:30 wychowanie fizyczne Jolanta Sosińska Sala gimnastyczna
Plan lekcji
Godziny Przedmiot Nauczyciel Sala Dodatkowe Informacje
08:00 - 08:45 technika Jan Jakobsze 21
08:55 - 09:40 matematyka Ewa Lis 10
09:50 - 10:35 muzyka Grzegorz Markocki 9
10:45 - 11:30 język angielski Justyna Mroczkowska - Kaszuba 9
11:40 - 12:25 język polski Dorota Majk 19
12:45 - 13:30 wychowanie fizyczne Jolanta Sosińska Sala gimnastyczna
13:35 - 14:20 historia Wioletta Matok 22
Plan lekcji
Godziny Przedmiot Nauczyciel Sala Dodatkowe Informacje
08:00 - 08:45 zajęcia komputerowe / grupa Maria Mazur Sala komputerowa 13
08:55 - 09:40 język polski Dorota Majk 19
09:50 - 10:35 przyroda Anna Fregiel 21
10:45 - 11:30 matematyka Ewa Lis 10
11:40 - 12:25 godzina wychowawcza Dorota Majk 10
  • Stowarzyszenie Nasze Pawłowice i Ramiszów od grudnia 2016 roku wspiera finansowo naszą placówkę