Tutaj powinien być opis

Pasowanie na ucznia klasy pierwszej

27.10.2017r. to bardzo ważna data dla wszystkich pierwszoklasistów naszej szkoły.
W tym dniu uczniowie klasy Ia i Ib złożyły uroczyste ślubowanie i zostały pasowane na uczniów Szkoły Podstawowej nr 39. Pasowania dokonała Pani Dyrektor Grażyna Stachowiak. Po uroczystości dzieci otrzymały prezenty przygotowane przez rodziców i  młodszych kolegów z przedszkola nr 73. Na pamiątkę ślubowania Pani Dyrektor podarowała każdemu pierwszoklasiście szkolną tarczę. Następnie uczniowie  w radosnym nastroju udali  się na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców. Życzymy naszym najmłodszym uczniom wielu sukcesów i powodzenia na tej rozpoczętej drodze edukacji!

Zapraszamy do galerii

  • Stowarzyszenie Nasze Pawłowice i Ramiszów od grudnia 2016 roku wspiera finansowo naszą placówkę