PODZIĘKOWANIA

Wyrażam serdeczne podziękowania wszystkim Nauczycielom  (w szczególności paniom:
D. Majk, M. Wójcik, W. Matok, J. Mroczkowskiej-  Kaszubie), Uczniom i Rodzicom oraz
Mieszkańcom Osiedla, którzy wzięli udział w Radosnej Paradzie Niepodległości we Wrocławiu w dniu 11.11.2017 r. w 99 Rocznicę Odzyskania przez Polskę Niepodległości.

Szczególne podziękowania kieruję do Rady Osiedla za pomoc organizacyjną i finansową.

Dziękuję Państwu za zaangażowanie i reprezentowanie naszej szkoły. Z pewnością ten aktywny
udział przyczynił się do zajęcia przez szkołę II miejsca ( ex aequo z SP nr 96) i powierzenia
naszej opiece na cały rok Flagi  Wrocławia przekazanej przez Prezydenta Wrocławia Rafała Dutkiewicza
w nagrodę za wieloletnie twórcze włączanie się w organizację Radosnych Obchodów Święta Niepodległości.

Gratulujemy także uczniom naszej szkoły licznych nagród w konkursach literackich
i plastycznych zorganizowanych przez WCDN z okazji Narodowego Święta Niepodległości:

„Kartka na urodziny Marszałka Piłsudskiego”: w kategorii SP 4-6

1 miejsce:  Alina Leibmann, kl. 5

2 miejsce:  Emilia Orzechowska, kl. 6

3 miejsce:  Zuzanna Jakubik, kl. 5

W kategorii konkurs literacki dla klas VII, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych:

„Wymiary wolności - pięć zdań o wolności”:

II miejsce – Nikol Szyjewicz, kl. VII b

Wyróżnienia:

Tymon Rzeszotnik, kl. VII b

Informujemy wszystkich nagrodzonych i wyróżnionych, że uroczysta Gala wręczenia nagród konkursów w ramach XVI Radosnych Obchodów Święta  Niepodległości odbędzie się 20 listopada 2017 r. w Centrum Sztuki "Impart" ul. Mazowiecka 17 we Wrocławiu o godz. 11.00.

Gratulujemy nagrodzonym i zapraszamy!

Więcej zdjęć w galerii.