Tutaj powinien być opis

Szanowni Rodzice Uczniów klas I-VII!

Bardzo proszę w imieniu społeczności Szkoły Podstawowej nr 39 im. ks. Jana Twardowskiego o zachowanie szczególnego bezpieczeństwa na drogach podczas przywożenia dzieci do szkoły w godz. 7.00-8.00  i odbierania dzieci ze szkoły. Prosimy, aby nie zatrzymywać się samochodem na pasach oraz 10 m przed i za pasami, ani nie wysadzać dzieci na środku jezdni, ponieważ powoduje to niebezpieczne sytuacje i nie jest zgodne z przepisami ruchu drogowego. Prosimy także o zachowanie bezpieczeństwa na parkingu z tyłu szkoły.

Dziękujemy za zrozumienie i poszanowanie przepisów prawa.

Dyrektor Szkoły  - Grażyna Stachowiak

Rada Rodziców

Samorząd Uczniowski 

Wrocław, 5.12.2017 r. 

  • Stowarzyszenie Nasze Pawłowice i Ramiszów od grudnia 2016 roku wspiera finansowo naszą placówkę