Tutaj powinien być opis

„Po co mi ta matematyka?”

Jest nam niezmiernie miło poinformować Państwa, że nasza szkoła otrzymała dofinansowanie do dwóch projektów matematycznych V edycji Programu „mPotęga” organizowanego przez Fundację mBanku w partnerstwie z Fundacją Dobra Sieć. Nasze projekty „Dlaczego origami?” dla klas 4-6 oraz „Po co mi ta matematyka?” dla klas 7-8 znalazły się wśród 185 projektów, które zostały wyróżnione spośród 598 wniosków. Ponadto jeden z naszych projektów w kategorii klas 7-8  „Po co mi ta matematyka?”, jako jeden z najwyżej ocenionych przez Kapitułę Konkursu ma szansę zdobyć w głosowaniu internetowym Nagrodę Publiczności w postaci dodatkowych 5 tys. zł na dowolny cel związany z edukacją matematyczną. W głosowaniu weźmie udział 30 najlepiej ocenionych przez Kapitułę projektów (po 15 w każdej kategorii).

Głosowanie internetowe potrwa od piątku 15 do 29 czerwca 2018 roku! W czasie głosowania każda osoba będzie mogła oddać 1 głos raz na 24h. Wygrają dwa projekty - po jednym w każdej kategorii. Głosować można na stronie http://mpotega.pl/glosowanie/.

Zachęcamy do głosowania na nasz projekt.

  • Stowarzyszenie Nasze Pawłowice i Ramiszów od grudnia 2016 roku wspiera finansowo naszą placówkę