Tutaj powinien być opis

Sztuka to nie byle jaka zrobić ucznia z przedszkolaka

     W dniu 26 października 2018 r. uczniowie klas pierwszych, w pięknych galowych strojach przedstawili program artystyczny przygotowany pod okiem wychowawczyń, pań: Anny Kielan i Małgorzaty Zając. Następnie w niezwykle podniosłej atmosferze, przed pocztem sztandarowym pierwszacy ślubowali być dobrymi Polakami, godnie reprezentować swoją szkołę, swym zachowaniem i nauką sprawiać radość rodzicom i nauczycielom. Po złożeniu ślubowania Pani Dyrektor  Grażyna Stachowiak  ,,czerwonym piórem” dokonała tradycyjnego  pasowania na ucznia. Pani Wicedyrektor Anna Fregiel  wręczyła uczniom tarcze szkolne Był to niezwykły moment dla uczniów, ich rodziców i dziadków, nie jednemu zakręciła się łezka w oku. Na zakończenie uroczystości uczniowie otrzymali  moc upominków.

Wszystkim Pierwszoklasistom życzymy samych sukcesów!

Zapraszamy do galerii

  • Stowarzyszenie Nasze Pawłowice i Ramiszów od grudnia 2016 roku wspiera finansowo naszą placówkę